Хмарка тегів:

Складання кошторисів. Кошторис на ремонт.

    Раніше чи пізніше ми зіштовхуємось з необхідністю зробити ремонт. Ремонт квартир, офісів чи інших приміщень потребує ретельної підготовки і детального планування. Коли в нас є розуміння майбутнього ремонту у вигляді проекту або дизайн-проекту, наступне питання, яке постає перед нами – скільки коштує ремонт? Для відповіді на це питання нам потрібен кошторис! Складання кошторисів на ремонт це важливий етап при визначенні майбутніх фінансових вкладень. При підрахунку всіх витрат на майбутній ремонт, кошторис повинен включати наступні види робіт:

 — загальнобудівельні роботи;

— оздоблювальні роботи;

— сантехнічні роботи;

— роботи з вентиляції;

— роботи з кондиціювання;

— електромонтажні роботи;

— слабоструменеві мережі (телефон, інтернет, відеоспостереження, сигналізація);

    Це основні види робіт, які зустрічаються найбільш часто, і в залежності від складності об’єкта можуть доповнюватись ще іншими спеціалізованими роботами. Кожен вид робіт має багато, як технологічних, так і організаційних нюансів. Складання кошторисів на ремонт квартир під силу тільки досвідченому спеціалісту, який на практиці знає, що таке ремонтний процес.

    Ремонт – це сукупність дрібних деталей та нюансів, які дають цілісну картину, тільки при умові суворого дотриманні всіх факторів на організаційних і технологічних етапах. Скласти кошторис на ремонт може будівельна організація, яка зацікавлена в майбутньому виконанні робіт при ремонті. Але тут є один нюанс. При складанні кошторисів будівельною організацією, яка претендує на ремонт дуже часто свідомо занижуються обсяги робіт, або не включаються допоміжні роботи, які  в майбутньому подаються як додаткові роботи, котрі неможливо було передбачити до початку робіт. Тому такий кошторис на ремонт, може в майбутньому розчарувати замовника, коли плановий бюджет на ремонт зросте на 10-25%

    Інший варіант довірити складання кошторисів на ремонт незалежному фахівцю. В такому випадку ви отримуєте максимально детальний кошторис на ремонт. Він міститиме всі роботи, які передбачені технологією виконання ремонтних робіт. Також в кошторисі буде сформований перелік необхідних матеріалів з врахуванням їх нормативних витрат, котрі будуть необхідні для ремонту квартири, офісу. Звісно обсяги робіт будуть відображати реальну картину, відповідно до вашого проекту або дизайн-проекту.

    Занижена вартість робіт в кошторисі — це розповсюджений метод, який використовують недобросовісні будівельники або виконроби, щоб зацікавити замовника. Але від оплати праці кваліфікованого спеціаліста, яка склалась на ринку праці нікуди не подінешся. Для того щоб розрахуватись з своїми будівельниками потрібно чимось компенсувати занижену вартість одиниці роботи. яка подавалась замовнику до початку виконання робіт. Тому дуже часто будівельні організації, або окремі виконроби завищують обсяги робіт. Робота по складанню кошторисів зовнішнім фахівцем коштуватиме грошей. Але це вартість буде в рази, або навіть в деяких випадках в десятки раз меншою від суми майбутньої економії.

    Вибір за Вами, користуватись безкоштовними кошторисами будівельних організацій, або за відносно невелику суму коштів отримати кошторис, який відобразить об’єктивні показники вартості вашого проекту.

    Довірте складання кошторисів на ремонт професіоналам!